10 yaş birden gençleşmek mümkün mü?

10 yaş birden gençleşmek mümkün mü?
Yaşlanmanın belirtisi olan boyundaki sarkmalara çözüm bulunduAbone ol

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Ayşen Bilge Sezgin, kadınlarda yaşın ilerlemesinin özellikle boyunda ilk sinyallerini verdiğini belirterek uyguladıkları TRIAKTIVE adlı yeni uygulamayla gıdı bölgesinin ameliyatsız tekrar eski haline döndüğünü vurguladı:

“Ortalama olarak 35 yaşından sonra sarkan ve gevşeyen boyun ve g Dachzelt Schweiz ıdı bölgesi için geliştirilen TRIAKTIVE kısa sürede zamanı geriye çekebiliyor.
Trıaktive lokal soğutma ve ritmik masajla lenf drenajını artırarak uygulanan bölgede ödemi azaltıyor ve derin lazer uyarısıyla mikrosirkülasyonu artırıyor.

Triaktive hem vücudun yağlı ve selülitli bölgelerine hem de yüz ve boyuna uygulanabiliyor. Triaktive seansları sırasında dokular daha fazla oksijen alıyor ve kısa sürede selülitler gözle görülür biçimde azalır ve cil pürüzsüz bir hale gelir. Hücre yenileyici etkisiyle ince kırışıklıklar yok olur ve cilt eski elastikiyetine tekrar kavuşur.

Triaktive uyguladığımız kişilerde boyun gergin bir hale geliyor.” Sistemin iyi sonuç vermesi için haftada 2-3 kez tekrar edilmesi gerektiğini belirten Bellaplast Estetik Merkezi kurucusu Dr. Sezgin “Bölgedeki kırışıklık miktarına göre 15-20 seansta başarılı sonuçlar elde ediyoruz” diyor.


TRIAKTIVE NELER YAPAR?
- Bölgesel masaj ile lenfatik drenaj ve şekillendirme sağlar.
- Bölgesel soğutma sistemi ile ödemi çözer.
- Uygulanan bölgede dolaşımı düzenleyerek lenfatik drenaja destek verir.
- Boyun hizasından boğaza ağız kenarından göz çevresine kadar fark edilecek şekilde yüzü gerer.Kategori : SAĞLIK