Vatanda sinir savaşı

Vatanda sinir savaşı
Vatan'da araç krizi aşılamadı. Reklamcılar ile muhabirler arasındaki araç kavgasında tam bir sinir harbi yaşanıyor.Abone ol

Vatan gazetesindeki araç krizi traji-komik bir hal aldı. Otomobillerin reklamcılar ile muhabirlere ortak tahsisi kararı çalışanları türlü oyunlar çevirmeye karin estetigi fiyatlari yöneltiyor.

Reklamcılar ve muhabirler arasındaki bu soğuk savaş tüm şiddetiyle sürüyor. Muhabirlerin iş için araç isteklerine genelde olumsuz yanıt geliyor. Yönetim tavrını reklamcılardan yana kullanıyor. Bu durum habercileri çileden çıkartıyor.

Meydanı reklamcılara bırakmak niyetinde olmayan muhabirler yeni planı devreye soktu. Haberciler sabah işe erken gelmenin avantajını kullandı.

Aracı alan gazeteci işe çıkıyor, iş bir türlü bitmiyor, bitirilmek istenmiyor.. Reklamcılar da geç geldiği için araç bulamıyorlar ve çileden çıkıyorlar.

Aynı taktiği reklamcılar da yapıyor. Muhabirler iş çıktığında elinde telsizle yerinde kala kalıyor. Olan gazeteye oluyor.

Bu kavganın asıl sorumlusu yönetim ise tuhaf kararında ısrarcı gözüküyor. Bakalım kavga daha ne şekilde devam edecek? Hep birlikte göreceğiz...Kategori : MEDYA