Dünyanın gözü o yangında

Dünyanın gözü o yangında
Kenya'nın başkenti Nairobi'de elçiliklerin bulunduğu 14 katlı bir binada yangın çıktı.Abone ol

İçerisinde en az 10 konsolosluk ile çok sayıda uluslararası haber ajansının bürolarının bulunduğu The International Life House'de meydana gelen yangın halen devam ediyor. Bina içerisinde 2 kişinin kaldığı bildirildi. Kur karin estetigi fiyatlari tarma çalışmaları, itfaiye erlerinin binaya girmesi ile birlikte başladı.

Nairobi'de uluslararası haber ajansları ile konsoloslukların bulunduğu 14 katlı bir binada yangın çıktı. Binanın 2. katında başlayan yangın, üst katları da sardı. Olay yerine çok sayıda itfaiye aracı sevk edilirken, halen kontrol altına alınamayan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Kenya'nın başkentinde meydana gelen olayın ardından, çevrede güvenlik önlemleri alınırken, The International Life House isimli binada 2 kişinin mahsur kaldığı belirlendi. Binanın 6. katında bir bayan ve 8. katında da bir erkeğin mahsur kaldığını tespit eden itfaiye erlerinden bazılarının da alevler arasında kaldığı kaydedildi.

Binanın en yoğun olduğu saatlerin hemen ardından başlayan yangın sonrasında, binada bulunanların tahliye edildiğini kaydeden görgü tanıkları, itfaiye erlerinin bina içerisine girerek söndürme çalışmalarına başladıklarını dile getirdi.Kategori : DÜNYA