Kadınlara bu reva mı?

Kadınlara bu reva mı?
İnsanlığın yüz karası olan kölelik gerçekten bitti mi? Medeniyetin beşiği İlgiltere'de kadınlara reva görülene bakın..Abone ol

İngiltere'ye yurt dışından getirilen kadınların, daha ülkeye ayak basar basmaz, havalimanlarında açık artırma yöntemiyle köle gibi satıldığı ortaya çıktı.

Daily Mail'in h karin estetigi fiyatlari aberine göre polis yetkilileri, dünyanın çeşitli yerlerinden genç kadınların barlarda ve kafelerde iyi ücretlerle çalacakları vaadiyle kandırılarak İngiltere'ye getirildiğini, ancak daha ülkeye ayak bastıkları ilk birkaç saat içinde satıldığını anlattı.

Bazen bunun alenen yapıldığını anlatan yetkililer, bir keresinde Gatwick havalimanındaki bir kafenin önünde kadınların satıldığını bildirdi. Yetkililer, havalimanına yakın yerlerde yapılan bu satışlarda kadınların en çok para verene satıldığını, bir kadının 6000 ila 8000 sterline alıcı bulabildiğini belirtti.

Polisin verdiği bilgiye göre, "sahibine" günde 800 sterlin kadar para kazandırabilen bu kadınlar, sık sık tecavüze uğruyor, apartman dairelerinde kilit altında tutuluyor ve kaçmamaları için ellerine para verilmiyor. Kadınları çalıştıranlar ise bu işten büyük para kazanıyor. Yetkililer, bunun "modern zaman köleliği olduğunu" belirtiyor.Kategori : DÜNYA