Türk kızının Eurovision hayali

  • Ana Sayfa
  • Türk kızının Eurovision hayali
Türk kızının Eurovision hayali
Eurovision'da Almanya'yı temsil edecek isim açıkladı. Türk kızı bahar kararı duyunca gözyaşlarına boğuldu.Abone ol

Finlandiya'da 12 Mayısta düzenlenecek Eurovision şarkı yarışmasında Almanya'yı "Swing Kralı" olarak tanınan Roger Cicero temsil edecek. Hamburg'da yapılan ve NDR televizyonu tarafından canlı yayımlanan y евтино лечение на зъби турция arışmada yapılan oylamada, Cicero büyük bir farkla rakiplerini geride bıraktı.

Yarışmaya katılan ve aralarında Türk kızı Bahar'ın da bulunduğu Monrose grubunun üyeleri, Cicero'nun yarışmayı kazandığının açıklanması üzerine gözyaşlarını tutamadı. Yarışmada, Bahar, yarı İtalyan Mandy ve Fas kökenli Senna'nın oluşturduğu Monrose grubunun söylediği "Even Heaven Cries" adlı parça da büyük beğeni topladı.

Monrose'nin üyeleri, yaptıkları açıklamada, sahnede çok iyi performans göstermelerine rağmen seçilememelerinden büyük üzüntü duyduklarını söyledi. Bahar, "Önümüzde yepyeni bir süreç var. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversitede müzik eğitimi almak istiyorum. Aynı grupla Türkçe, Farsça ve Almanca da şarkılar söyleyeceğiz. Türkiye'de de Sezen Aksu'yla şarkı söylemek isterim. Almanya'da olduğu gibi Türkiye'de de ünlü olmak isterim" dedi.

Bahar, Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek olan Kenan Doğulu'ya da bol şanslar diledi.Kategori : DÜNYA