Musanın dramı bitmiyor

Musanın dramı bitmiyor
Galatasaray maçında talihsiz bir şekilde bacağı kırılan Trabzonsporlu Musa Büyük, tam bir talihsiz adam.Abone ol

1996-97 sezonunda Zeytinburnuspor'da futbola başlayan Musa, o dönemde aynı zamanda babasına servis aracına da yardım ediyordu. Babasının rahatsız olduğu bir gün servise çıkan genç futbolcunun karıştığı trafik kazasında, bir polis hayatını kaybetti. Mahkeme de Musa Büyük'e 25 bin YTL'lik par מעקף קיבה בטורקיה מחיר a cezası kesti. Bu para daha sonra faizleriyle birlikte 270 bin YTL'yi buldu. Paranın ödenmemesi halinde ise Musa'ya haciz ve hapis yolu açılacaktı.

Mahkemenin sonuçlandığı 2003 yılında İstanbulspor'da oynayan Musa'ya, Trabzonspor talip oldu. Ancak bu futbolcunun transferi için Ankaraspor da devreye girdi. Musa Büyük ise Ankaraspor'a tek şart koştu. Ankaraspora, peşin 270 bin YTL karşılığında imza attı. Musa, bu transferden elde ettiği peşin 270 bin YTL'yi de, hapse girmemek için kesilen cezaya ödedi.

Ankaraspor'dan sezon başında Trabzonspor'a transfer olan Musa Büyük, yaşadığı bu kötü dönemin izlerini üzerinden atmak üzereyken bu kez de talihsiz bir sakatlık yaşadı. Galatasaray maçında ayağı kırılan bordo-mavili futbolcu sezonu kapatmak zorunda kaldı.

Bu sabaha karşı başarılı bir ameliyat geçiren Musa, sezonu kapadı. Musa'nın tekrar sahalara dönmesi ise uzun zaman alacak.

"TEK KURUŞUM YOK"

Musa, sezon başında Trabzonspor'a transfer olduğu dönemde, “10 yıldır futbol oynuyorum ve tek kuruşum yok. Şimdi Trabzonspor kapısı açıldı. İnşallah bundan sonra şansım döner. Kazandıklarımla ilk olarak ailemi rahat ettirmek istiyorum. Çünkü onlara çok borcum var” demişti.Kategori : SPOR