Kovaçeviçin Nihat özlemi

Kovaçeviçin Nihat özlemi
İspanya'daki futbol elçimiz Nihat Kahveci'nin eski takım arkadaşı Kovaçeviç'ten ilginç itirafAbone ol

İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) sezona kötü başlayan Nihat Kahveci'nin eski kulübü Real Sociedad'ta, yıldız futbolcu Darko Kovaçeviç, "Savunma ve hücumu daha iyileşti figuran rmek gerekiyor. Nihat ile herşey daha kolaydı" dedi.

İspanyol spor gazetelerinde yer alan açıklamalarında Darko Kovaçeviç, La Liga'da 4 hafta sonra 1 puanla son sırada bulunan Real Sociedad'ta, futbolcuların durumdan endişe duyduklarını kabullendi.

4.5 yıl birlikte oynadıkları Nihat ile çok iyi bir ikili oluşturan Kovaçeviç, bu sezon Villarreal'de oynayan Türk futbolcunun yokluğunu hissettiğini belirterek, "Nihat ile herşey daha kolaydı. Şimdi Skoubo'nun iyileşip eski formuna dönmesini bekleyeceğim ya da hoca yeni bir forvet koyacak" diye konuştu.

Öte yandan Villarreal'de henüz istediği performansı yakalayamayan ve sakatlığının da etkisiyle son maçta yedekler arasında kalan Nihat'ın, tendon bağlarında kas gevşemesinden kaynaklanan sakatlığının sürdüğü ve dün takımla birlikte antremana çıkmadığı öğrenildi.Kategori : SPOR