Fenerbahçeye Luciano şoku

Fenerbahçeye Luciano şoku
İspanya'dan gelen bir haber Fenerbahçe yönetiminde paniğe sebep oldu.Abone ol

Kulüplerin transfer süresinin sona ermesine saatler kala, İspanya'dan gelen bir haber Fenerbahçe yönetiminde paniğe sebep oldu.

Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı Brezilyalı defans oyuncusu Luciano'nun, İspanya La Liga'nın güçlü takımlarından Villarreal'le anlaş Где купить кожаную куртку в Стамбуле amaması, Fenerbahçe'nin Luciano'yu elden çıkarma umutlarını da iyice azaltmış oldu. Luciano'nun transferi konusunda Villarreal'le daha önce her konuda anlaşma sağlandığının bildirilmesi rağmen, Villarael Kulübü dün akşam Luciano'nun sakatlığını ciddi bularak Brezilyalı oyuncunun transferinden vazgeçtiğini sarı-lacivertli kulübe bildirdi. Sakatlığının ciddi olması nedeniyle Luciano'ya teker teker kapıların kapanması, Fenerbahçe yönetiminde paniğe neden oldu.

Bu arada, Brezilyalı futbolcunun sakatlığının, ameliyat olarak beş ay sahalardan uzak kalan Galatasaray'ın golcüsü Ümit Karan'la aynı olduğu ortaya çıktı. Brezilyalı oyuncunun kasığı ile göbeği arasındaki karın zarında iltihaplanma olduğu, bunun sağ bacağından sonra sol bacağına da sirayet ettiği ve Brezilyalı oyuncunun mutlaka ameliyat olması gerektiği ifade ediliyor.
Luciano'da görülen iltihaplanmanın beş ay sahalardan uzak kalan Ümit Karan'ın rahatsızlığından daha yaygın olması Brezilyalı futbolcunun sakatlığının daha ciddi boyutlarda olduğunu gösteriyor.Kategori : SPOR