Ufuk Güldemire çok ZOR BİR SORU

Ufuk Güldemire çok ZOR BİR SORU
Hacan Cemal, Güldemir'e öleceğini öğrenince ne hissettiğini sordu. İşte Güldemir'in cevabıAbone ol

Milliyet yazarı Hasan Cemal, yazısının ikinci bölümünde, "kardeşim" dediği Ufuk Güldemir'in kanserle mücadelesini yazdı:

Güldemir'in "Doktor birkaç ayın kaldı dediğinde ne hissettin?" sorusuna verdiği cevabı okurlarıyla paylaşan Cemal, arkadaşının kendisi manlift kiralama ni şaşırttığını belirtti. İşte Güldemir'in Hasan Cemal'i şaşırtan cevabı:

"Kanser olduğunu öğreniyorsun. Ve sana bir tebliğ yapıyor, senin birkaç ayın kaldı diye... Sana söyleyecek bir şey kalmıyor. Sanki bütün hayatın bir anda gözünün önünden geçip gidiyor.
Çok ağır Hasan Abi, çok ağır!"

Birçok insanın ne zaman öleceğini bilmediğini Hasan Cemal'e aktaran Güldemir, bir adım önde olduğunu hatırlatıyor:

"Ne kadar şanslıyım diye düşünüyorum, çünkü ne zaman öleceğimi biliyorum."

Ufuk Güldemir yakın gelecekteki planları konusunda ise Hasan Cemal'e şunları söylüyor:

"Çok hırslı, çok tutkulu avlar yaptım" diyor, "Tacikistan'da, Pamir platosunda Marco Polo koyunu avladım. Bir ay sonra Kutuplar'da beyaz ayı... Ama her şey bir arada olmuyor. Doludizgin yaşadım. Artık bazı hırsları bir yana koymak lazım. Kanseri yeneceğim, Gaya'nın da o harikulade sevgisi ve desteğiyle..."

Hepimizin dileği bu... Bugün 50 yaşına giren Güldemir'e İnternethaber Yayın Grubu olarak biz de uzun ömürler diliyor, biran önce sağlığına kavuşması için dua ediyoruz.Kategori : MEDYA