Maganda balkonda vurdu

Maganda balkonda vurdu
Oğlunun düğününde keyiflenip havaya ateş eden maganda, balkonda oturan sekreteri vurdu.Abone ol

Oğlunun düğününde keyiflenip havaya ateş eden maganda, balkonda oturan sekreteri vurdu. Yanağından giren kurşun kulağının arkasından çıkan sekreter, yaşam savaşı veriyor.

İZMİR’in Konak İlçesi’nde SSK emeklisi Mehm çerkezköy manlift kiralama et Ali Akpınar (59), önceki gün saat 15.30 sıralarında Karabağlar Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki evlerinin önünde, engelli oğlu Cemil Akpınar (34) ile gelini Seyhan Akpınar (26) için düğün düzenledi. Törende keyiflenip coşan Mehmet Ali Akpınar, ruhsatsız tabancasıyla havaya ateş açtı. Silahtan çıkan kurşun, bir doktorun muayenehanesinde sekreter olan ve o sırada evinin balkonunda oturan Eda Çağlak’ın (31) yanağına isabet etti. Yanağı delip geçen kurşun, kulağın arkasından çıktı. Kanlar içinde yere yığılan sekreter Çağlak, yakınları tarafından hemen İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hayati tehlikeyi atlatamadı

Çağlak’ın hayati tehlikesinin sürdüğü kaydedildi. Polis tarafından gözaltına alınan Mehmet Ali Akpınar, tutuklanarak cezaevine konuldu. En mutlu günü, acıya dönüşen kıraathane sahibi damat Cemil Akpınar ise "İnşallah, birlikte büyüdüğümüz Eda’ya bir şey olmaz. Babam, bir anlık gafletinin kurbanı oldu" dedi.Kategori : GÜNCEL