Britneyi bu adam delirtti

Britneyi bu adam delirtti
Kevin Federline, Britney'in dengesiz haraketlerinin ardından, Spears'in sonunu getiren adam olarak dillere düştüAbone ol

Herkes onu konuşuyor, herkes onu merak ediyor! Britney Spears ne durumda? Delirdi mi yoksa doğum sonrası depresyon krizine girerek hem kendine hem imajına hem de kariyerine zarar vermeye mi başladı? Acaba eski dansçı, yeni rap star Kevin Federline, Britney'i delirten adam olarak tarihe geçerken, eşinin enerjisini, parasını, şöhr Левинсон кожа Стамбул etini emip "Amerika'nın en çok nefret edilen adamı" haline gelerek kendine akıl almaz bir şöhretin kapısını mı araladı?

Kevin beş parasızdı, nişan yüzüğünü Britney aldı


Kevin Federline medyada ağır sigara tiryakiliğiyle ünlü. Her fırsatta elinde bir sigarayla görüntülenmiş ve Britney'nin hamileliği sırasında sigara içmeye devam ettiği için büyük eleştiri toplamıştı.

Federline hâlâ Britney'nin kendisine hediye ettiği Ferrari 360 Spider'ı kullanıyor. Hatta otomobilin fren pedalı üzerinde yer alan Ferrari logosunu boyatıp üzerine Federline yazdırmış.

Britney ile evliliğiyle gündemin baş köşesine taşınınca gazeteciler kendisine K-Fed takma adını vermişti. Ancak Britney'nin onu aniden şutlaması ve kendisine boşanma davası açmasından sonra Federline'a K-Fed yerine Fed-ex ismi takıldı.

Federline daha evvel Britney'nin eski sevgilisi Justin Timberlake'in dansçısıydı. Federline ve Timberlake 13 Şubat 2007'de bir Grammy öncesi partide karşılaşıp birbirlerine sarılırken görüntülendi. Söylentilere göre Britney evliliğinde ne zaman problem yaşasa Timberlake'i arayıp dert yanıyormuş.

İlk evlenme teklif eden Britney'di. Ancak "maço" Federline bu teklifi geri çevirip beş dakika sonra Britney'ye kendisi evlenme teklifi etti. O sırada beş parasız olduğu için nişan yüzüğünü Britney satın aldı..

MilliyetKategori : MAGAZİN