Jüri üyelerine kılıç salladı

  • Ana Sayfa
  • Jüri üyelerine kılıç salladı
Jüri üyelerine kılıç salladı
Buzda Dans'ın suyu çıktı. Jüri üyesi Alinur Dedeoğlu'nun 'estetik değilsin' sözleri Bülent Polat'ı çılgına çevirdi.Abone ol

Her hafta başka skandallarla gündeme gelen yarışmada tansiyon iyice yükseldi. Buzda Dans'ta Şesu ve iki jüri üyesi neredeyse ulu orta kavga edecekti. Asena ise hıçkıra hıçkıra ağlayıp pisti terke bir günde diş implantı tti.

Buzda Dans yarışmasının favorilerinden Asena, tek başına gerçekleştirdiği dans şovun ardından jüri üyelerinin puanlaması esnasında Ayşe Arman'ın "yarışmada kendini yalnız mı hissediyorsun" sorusu üzerine kafasını "evet" anlamında sallayıp bir anda gözyaşlarına boğuldu.

Buzda Dans yarışmasının yarışmacılarından Bülent Polat dansından sonra kendisi için Alinur Veli Dedeoğlu tarafından yapılan "estetik değilsin" eleştirilerine dayanamayarak jüri üyesine "ben yeterince estetiğim, sen gel beni bir de çıplak gör" dedi. Bülent kurduğu cümlenin ardından elinde kılıçla jüri üyelerine doğru yürüyüp kılıcı buza vurarak jüriyi tehditvari tepkilerde bulundu ve kulise geçti. Bunun üzerine de jüri üyelerinden Olcayto; "böyle kabadayılıkla olmaz, Bülent sıkıyosa sen bu cümleleri bana kuliste söyle, seninle kuliste görüşürüz" dedi.

Zeynep Tokuş ise oynadığı gözlüğk reklamının sürekli ekrana gelmesi nedeniyle Sema Çelebi'nin hışmına uğradı.Kategori : MAGAZİN