Eşcinsel olabilirim

Eşcinsel olabilirim
Kenan İmirzalıoğlu'ndan herkesi şaşırtan açıklama. İmirzalıoğlu, 'eşcinsel olabilirim" dedi...Abone ol

Fuat Güner'in programına konuk olan İmirzalioğlu eşcinsel rolü karşısında düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi "Rolün zorluğundan çok cast direktörlüğü denilen bir uzmanlık alanı vardır. Han mide baypası gi oyuncu hangi fizikte hangi role daha iyi oturur konusunu inceler ve oyuncu için bunu seçer. Ben eşcinseli oynamaya hazır değilim desem de yok oynarım desem de bu durum böyle gelişmiyor. Eşcinseli oynarım demekle iyi oyuncu olunmuyor.

Ben senaryo gerektiriyorsa, hikayenin içinde önemli bir yeri varsa, o adam eşcinsel mi ya da başka kabul etmeyeceğimiz bir durum söz konusu olamaz ki! Cinayet işleyip, insan öldürüyorsun da problem olmuyor, eşcinseli oynamak mı problem oluyor? İnsani boyutunda baktığınız da adamları öldürdüğünde kahraman, eşcinseli oynadığında problem var! Niye? Çünkü delikanlılığın bozulur! Yok öyle bir şey! Ben senaryo gerektiriyorsa ne gerekiyorsa yapılır" yanıtını verdi.

Zeynep Beşerler ile ayrılık haberleri çıkan Kenan İmirzalıoğlu, sevgilisiyle barışıp barışmadığı sorusuna, ‘Küs değildik zaten! Detaya girmeyelim, orası bize kalsın’ dedi.Kategori : MAGAZİN