6 yıl sonra gelen mucize

6 yıl sonra gelen mucize
6 yıl önce bitkisel hayata giren bir kadın uyandı. yıllar sonra hayata dönen kadının ilk sözleri bakın ne oldu..Abone ol

ABD'de 6 yıl önce bitkisel hayata giren bir kadın uyandı ve 3 gün boyunca uyanık kalmayı başardı.

Yerel televizyon kanalı KKTV-TV'nin haberine göre, Christa Lilly'nin ge istanbul seo çen pazar uyandıktan sonraki ilk sözü, annesine "İyiyim" demesi oldu.

2000'nin kasımında kalp krizi ve felç geçirmesinden bu yana 4 kez daha kısa süreli uyanan Lilly, yeniden uykuya dalmadan önce televizyon muhabirine de "Harika bir şey olduğunu düşünüyorum. Beni çok mutlu ediyor" dedi.

EN BÜYÜK KORKUSU YENİDEN KONUŞMAYI ÖĞRENMEK
Şimdi 12 yaşında olan küçük kızı Chelcey'i de gören Lilly, en büyük korkusunun yeniden konuşmayı öğrenmek olduğunu söyledi.

Yıllarca beslenme tüpüne bağlı bir halde yattıktan sonra kek yiyen Lilly'nin durumu konusunda nörolog doktor Randall Bjork, hastasının nasıl ya da neden uyandığını açıklayamayacağını belirtti.

Bitkisel hayatta gözleri açık olan Lilly'nin durumunun, basında uzun süre konu olan Terri Schiavo'dan farklı olduğunu belirten Bjork, Lilly'nin bilincinin çok az yerinde olduğunu ve yeniden uyanabileceğini söyledi.Kategori : DÜNYA