Cem Yılmaz Telekomu güldürdü

Cem Yılmaz Telekomu güldürdü
Telekom'un reklamlarında yer alacak olan Cem Yılmaz, basın toplantısında rahat durmadı. Ünlü komedyen kırdı geçirdi.Abone ol

Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Başkanı Ahter Kutadgu, Türk Telekom'un yeni dönem iletişim projelerinin tanıtımında yer alacak Cem Yılmaz'la birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Başkanı Ahter Kutadgu, Türk Telekom'un yeni dönem iletişim projelerinin tanıtımında yer alacak Cem Yılm istanbul veneers az'la birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Cem Yılmaz, Türk Telekom'un reklam yıldızı oldu. İki yıllık anlaşma karşılığında 2.5 milyon dolar aldığı iddia edilen Yılmaz, şirket yetkilileriyle yaptığı basın toplantısında YouTube'un kapatılmasına da değindi:

"Şimdi beni tanıyanlar, 'Benim hattı daha ucuz hale getirir misin? Fazla ev telefonu var mı?' gibi isteklerde bulunacak. Ama sizlere ilk gün için YouTube'u açabilirim. O kadar çevremiz var" diyerek masada bulunan antika telefonun ahizesini kaldırdı ve "Şimdi telefon numarası 1 olan çok önemli bir insanı arayacağım. Alo Graham Bell (Telefonu icat eden adam) YouTube açar mısın?" dedi.

Yılmaz'ın esprisi salonda gülüşmelere neden oldu. Çok geçmeden Yılmaz'la birlikte basın toplantısına katılan Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Başkanı Ahter Kutadgu, mahkeme kararıyla yasaklanan Youtube erişiminin yine mahkeme kararıyla kaldırıldığını açıkladı.

''REKLAM FİLMİ 2007 VE 2008'E DAMGASINI VURACAK''
Cem Yılmaz, reklam konseptinin ne olacağının sorulması üzerine, henüz bir konsept oluşturulmadığını, geniş bir alana hitap ediyor olmanın fikir üretimini kolaylaştıracağını düşünmediğini söyledi.

Yılmaz, ''Bu konuda aklıma gelen bir şey yok. Ama 2007 ve 2008'e damgasını vuracak bir reklam filmi olacaktır. Ben kendimden başka bir şey beklemiyorum'' dedi.Kategori : EKONOMİ