Garantili İngilizce eğitimi

Garantili İngilizce eğitimi
Bugünlerde İngilizce eğitim almak istiyorsanız işte size fırsat. Öğrenemezseniz paranız iade ediliyor.Abone ol

Türkiye'de 4 ilde 9 merkez ile faaliyet gösteren Wall Street Instıtute Türkiye, bir ay içinde bin öğrenci kaydederek rekor kırdı.

İngilizce eğitim veren kurumun diğerlerinden en önemli farkı, yüzde yüz garanti vermesi. İngilizce'yi öğremediğini iddia eden kişiye parasının tamamı iade ediliyor.

Elbette sadece bunlar değil. İşte en iyiler arasında hollywood smile price turkey olmasının nedenleri;

1. İSTEĞE BAĞLI ESNEK DERS SAATLERİ: Wall Street Institute’ta, önceden belirlenmiş sabit ders saatlerinde değil, kendi programınıza göre sizin belirlediğiniz saatlerde, bir sınıfa bağlı olmaksızın eğitim alırsınız.
2. MAKSİMUM 4 KİŞİLİK SINIFLAR: Aynı seviyede öğrencilerin bulunduğu maksimum 4 kişilik sınıflarda, anadili ingilizce olan öğretmenlerden eğitim alırsınız.
3. İLK GÜNDEN KONUŞARAK ÖĞRENME: WSI eğitim metodu ilk günden itibaren konuşturmayı esas alır.
4. İNGİLİZCE ÖĞRENME GARANTİSİ: Wall Street Institute, haftada 4 saat eğitime aksatmadan katılan herkese eğitim programlarının sonunda, hedeflediği İngilizce seviyesine ulaşacağını garanti eder ve bunu %100 geri ödeme taahhüdü içeren garanti belgesi ile belgeler.
5. ÖLÇÜLEBİLİR İLERLEME: Eğitiminiz süresince size; dilbilginiz, kelime bilginiz, okuma-yazma becerileriniz, dinleme-anlama becerileriniz ve akıcılık açısından gelişiminizi gösteren raporlar sunulur. 6. KİŞİSEL ÖĞRENME TEMPOSU: Diğer öğrencilerden bağımsız olarak, kendi öğrenme temponuza uygun bir hızla çalışırsınız.
7. BEKLEMEDEN SINIF AÇILMASI:Wall Street Institute’ta, sınıf açılmasını beklemeden, 1 kişi de olsanız, kayıt yaptırdığınız anda eğitiminize başlayabilirsiniz.

Wall Street Institute ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0 800 211 61 71 ya da 0 212 233 12 12 arayabilir veya www.wsi.com.tr’yi inceleyebilirsiniz.Kategori : GÜNCEL