17lik Nilin yüzü hiç gülmedi

17lik Nilin yüzü hiç gülmedi
Adana'da dram içinde içinde dram. 14 yaşında evlendi. 16'sında eşi intihar etti. 17'sinde üvey babası öldürdü.Abone ol

Adana'da kiralık bir evde annesi Aliye Çokaçar ile yaşayan Nil Çokaçar’ın çilesi 14 yaşında başladı. Nil, aynı evi paylaştığı ve annesinin imam nikahı ile birlikte yaşadığı Mehmet S. (48) ile geçinemediği ve bu kişinin sürekli alkol alması nedeniyle yaşadığı sıkıntılar sonucu, adeta karşısına çıkan ilk erke seo uzmanı kle evlendi.

Yetiştirme Yurdu’nda büyüyen ve bir ilköğretim okulunda hizmetli olarak çalışan Ahmet Göçer (25) ile anlaşarak evlenen Nil, 15 yaşında anne oldu. Ancak, resmi nikah yaptırmadığı için oğlu Volkan’ı kendi nüfusuna kaydettirdi. Nil’in eşiyle mutluluğu uzun sürmedi.

Çünkü, eşi kredi kartları borcu nedeniyle intihar etmişti. Henüz çocuk yaşta bir çocuk annesi olan Nil, eve icralar gelince bütün eşyalarını kaybetti. Bunun üzerine, Sinanpaşa Mahallesi’nde bir eve yerleşen Nil’in annesi Aliye de ona sahip çıkmak için yanına yerleşti. Evlere temizliğe giderek, kızı ve torununa bakan Aliye Çokaçar, daha sonra yardım kuruluşlarına başvuruda bulundu.

Çocuğuna süt bile alamayan Nil’e, Köprü Yardımlaşma Grubu Başkanı Bekir Fevzi Yıldırım yardım etti. Nil, ölen eşinden dolayı çocuğuna maaş bağlanabilmesi için hukuki işlemleri başlattı. Bu süreç devam ederken, üvey baba Mehmet S. eve gelerek anne Aliye Çokaçar ile tartışmaya başladı.

Bu sırada, daha önce de arasında gerginlik bulunduğu belirtilen üvey babasına karşı çıkan Nil, annesinin bıçaklandığını görünce çılgına döndü. Nil, karşı çıktığı üvey babası tarafından, 1,5 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde boğazından bıçaklanarak öldürüldü. Nil’den geriye yetim bir çocuk ve yaralı anne kaldı.Kategori : GÜNCEL