Luciano hesapları alt üst etti

Luciano hesapları alt üst etti
Fenerbahçe'nin İstanbul'a getirdiği Deivid de Souza'ya imza attırma planı Luciano'ya takıldı.Abone ol

Luciano'nun Villareal ile anlaşamaması hesapları alt üst etti, yabancı kontenjanını boşaltamayan yönetim kendisine 24 saat süre verdi.

Sarı-lacivertli kulüp, Luciano engeli nedeniyle Brezilyalı golcü Deivid de Souza'yla sözleşm boyun estetigi fiyatlari e yapamadı. Brezilyalı yıldızın dün İspanyol Villareal ile yaptığı görüşmelerin olumsuz sonuçlanması planları şimdilik alt üst etti.
İspanya'daki sağlık kontrolünde kasıklarındaki sakatlığı ortaya çıkan Luciano, Villareal ile anlaşamayınca, Fenerbahçe ile olan sözleşmesini feshedilme şansı da ortadan kalktı. Brezilyalı forvet Deivid'i İstanbul'a getiren yönetim, bu gelişmeler üzerine elinde 7 yabancısı olduğu için, geri adım attı.

Tazminatı var
Fenerbahçe, cuma saat 17.00'ye kadar imza attıramadığı taktirde, Deivid'i devre arasına kadar oynatamayacak. Yönetimin bu akşama kadar kulüp bulması için süre verdiği Luciano'nun, birkaç İspanyol kulübü ile daha temasa geçtiği ve sonucunu Fenerbahçe yönetimine bildireceği öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetimin, herhangi bir takımla anlaşma sağlayamaması halinde Brezilyalı oyuncu ile cuma sabahı sözleşmeyi karşılıklı feshetmek için masaya oturması bekleniyor. Bu arada Luciano'nun mukavelesinde 500 bin dolarlık tazminat maddesi olduğu ileri sürüldü.Kategori : SPOR