Beş yeni film gösterimde

Beş yeni film gösterimde
Beş yeni film gösterime girdi. Michael Douglas, ve Kiefer Sutherland 'Fedai'de buluştu.Abone ol
Clark Johnson'ın yönettiği 'Fedai'de (The Sentinel) Michael Douglas, Kiefer Sutherland ve Eva Longoria rol alıyor.

Macera-dram türündeki filmde ABD Başkanı'nın hayatını 20 yıl kadar önce kurtaran gözde bir gizli servis ajanı olan Pete Garrison, kariyerinin bundan sonraki kısmını başkanın eşinin yakın koruması olarak geçirir.

Başkan'a düzenlenmesi beklenen gizli servis suikasti için de Pete'in adı şüpheliler listesine alınır. Pete'i şüpheli haline getiren her kimse onun kimsenin bilm diş implantları ediği büyük bir sırrı olduğunu ve bunu saklamak için her şeyi yapacağından haberdardır.

Korku ve dehşet 'Uçuş 93'te

'Uçuş 93'ün (United 93) yönetmenliğini Paul Greengrass üstleniyor. Filmde Opal Alladin, Erich Redman, Ben Sliney rol alıyor.

Dram - gerilim türündeki film 11 eylül 2001 günü kaçırılan dördüncü uçak olan United Airlines havacılık şirketinin 93 sefer sayılı uçağında yolcuların, mürettebatın ve uçuş kontrolörlerinin yaşadığı korku ve dehşet ortamının öyküsünü anlatıyor.

Michael Cohen 'Onlar'da

'Onlar'ı (Ils) David Moreau ve Xavier Palud yönetti. Filmde Michael Cohen, Olivia Bonamy rol aldı.

Korku-gerilim türündeki filmde Lucas ile Clementine, bir süredir Bükreş’te yaşayan Fransız bir çifttir. Bahçe içinde iki katlı bir evde oturmaktadırlar ve hayatlarından memnundurlar. Ta ki bir akşam herşey değişene kadar...

Gerilim 'Tetikçi'de

Mark Neveldine ve Brian Taylor'ın yönettiği 'Tetikçi'de (Crank) Jason Statham, Amy Smart, Efren Ramirez rol alıyor.

Aksiyon-gerilim türündeki filmde profesyonel katillik hayatına bir son vermek ve sevgilisi Eve'le yeni bir hayata başlamak için son işini umulmadık bir şekilde sonlandıran Chev'i sabah uyandığında bir sürpriz beklemektedir. Uykusunda zehirlenmiş ve bir saatlik ömrü kalmıştır.

Robin Williams 'Arapsaçı'nda

Mark Mylod'un yönettiği 'Arapsaçı'nda (The Big White) Robin Williams , Holly Hunter, Woody Harrelson rol alıyor.

Romantik- gerilim türündeki filmde Paul Barnell ve karısı Margaret, çok umutsuz ve neredeyse yoksul bir halde Alaskada yaşamaktadırlar. Paul’ün seyahat acentası vardır ve finansal problemlerinin cevabı ölü bir bedendir. Uzun zamandır ortalardan kayıp olan kardeşi Raymond’un hayat sigortası parası Paul için bir kurtuluştur.


Kategori : MAGAZİN