Kupa plazma tv kazandırıyor

Kupa plazma tv kazandırıyor
Fortis Türkiye Kupası Online Plazma TV kazandırıyor! Sanal ortamda çekişme büyük...Abone ol

Fortis Türkiye Kupası'nda artık final maçı beklenirken, sanal ortamda da final ödülleri için büyük çekişme yaşanıyor. Fortis Türkiye Kupası'nın web sitesi www.fortistk.com adresindeki sanal futbol oyunu final döneminde Plazma TV kazandırıyor.

Kuvars kum Fortis Türkiye Kupası ile ilgili haberler, maç programı gibi bilgilerin yer aldığı ve açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören sitedeki serbest vuruş oyunu büyük çekişmelere sahne oluyor. Şimdiye kadar, turnuvanın grup aşamaları, çeyrek final, yarı final tarihlerine denk düşen dönemlerinde, ilk üçe giren üyeler değerli armağanlarla ödüllendirildi. Final döneminin büyük ödülü ise Plazma TV. Final döneminin birincisi Plazma TV sahibi olurken, ikinci ve üçüncü sırayı alanlar iPod kazanacak.

Serbest vuruş kavramı etrafında geliştirilen oyunda üyeler önce Fortis Türkiye Kupası'nda grup aşamalarına kalmış takımlardan birini seçiyor. Seçtiği takımla oyunda grup aşamalarından çıkabilen üyeler sıralamaya girmeye hak kazanıyor. Gol sevincini Ercan Taner'in coşkulu sesinden dinleyen üyeler, oyun boyunca tezahüratlar, gazete manşetleri ve gerçekçi turnuva simülasyonuyla futbol keyfini ve heyecanını doyasıya yaşıyor. Sitede ayrıca Fortis Türkiye Kupası maçlarının sonuçlarına ve son haberlere de erişilebiliyor.
Kategori : BİLİM - TEKNOLOJİ