Yeni Şafakta Karaalioğlu depremi!

  • Ana Sayfa
  • Yeni Şafakta Karaalioğlu depremi!
Yeni Şafakta Karaalioğlu depremi!
Karaalioğlu'nun aldığı sürpiz karar Yeni Şafak Gazetesi yönetimini şoke etti. Koru ve Bayramoğlu karar aşamasında.Abone ol

Medya Grup Başkanı Fatih Karaca'nın yerine düşünülen isim Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaalioğlu ile Star yönetim düğün kurabiyesi i el sıkıştı.

Karaalioğlu tam yetkiyle Fatih Karaca'nın koltuğuna oturacak. Karaalioğlu'nun transferinde sürpriz bir gelişme olmazsa, Yeni Şafak yazarı ve Yayın Danışmanı Fehmi Koru da Star'da başyazar olarak görev alacak. Koru'nun dışında Ali Bayramoğlu'nun da ismi Star yazarı olarak geçiyor.

Mustafa Karaalioğlu'nun gelişiyle birlikte Star'da hiç kuşku yok ki taşlar yerinden oynayacak. Bunu çok iyi bilen deneyimli gazeteci Ahmet Kekeç, yakın arkadaşı olan Mustafa Karaalioğlu'nun rahat hareket etmesi için istifa edebileceğini yönetime bildirdi.

Kekeç yazar olarak Star'da devam etmek istediğini söylerken, Star yönetimi buna karşı çıkıyo. Mustafa Karaalioğlu'nun da Genel Yayın Yönetmeni olarak Kekeç ismine karşı olmadığı İnternethaber'e gelen son bilgi.Kategori : MEDYA