Gerets 1 sene tatil yapabilir

Gerets 1 sene tatil yapabilir
Gerets'in kalıp kalmayacağı net değil. Belçikalı hoca kalmak niyetinde ama ya şartlar öbür türlü olursa?Abone ol

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, sözleşmesinin 1 yıl daha devam ettiğini belirterek, ''Sözleşmemin şartlarını yerine getirmek istiyorum ama şartlar öbür türlü olursa 1 sene tatil yaparım'' dedi. Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası'nda haftalık olağan bası zaren clinic n toplantısını yapan Gerets, bir gazetecinin ''Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan teklif gelirse kabul eder misiniz?'' şeklindeki sorusu üzerine, ''Öyle bir şey olmaz, rahat olalım'' dedi.

''BAŞKANIMIZA YAPILANLAR ÇOK YAZIK''

Erik Gerets, kulüp başkanı Özhan Canaydın'ın, taraftarlardan gelen protestoları hak etmediğini söyledi. ''Başkanımıza yapılanlar çok yazık'' diyen Gerets, ''Başkanımız önceki sezon son maçın ardından 30 bin kişiyle statta kucaklaşmıştı. Kendisine karşı sonsuz saygım var. Çok duygusal olduğunu biliyoruz. Ona yapılanları hak etmediğini ve bunların olmaması gerektiğini düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

''HEDEFİMİZ İKİNCİLİK''

Antalyaspor maçından sonra bozulan moralleri birkaç gün düzeltmeye çalıştıklarını kaydeden Gerets, ''Bu şampiyonluk için son şansımızdı, iyi kullanmadık ve üzgündük ama bunu atlattık'' dedi. Bundan sonra ilk hedeflerinin ikincilik olduğunu vurgulayan Gerets, şöyle devam etti: ''İlk hedefimiz ikincilik. Bunun da ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu hedefi göz ardı etmeden yolumuza devam ediyoruz ve bunun için çalışıyoruz. İkinci olmak için tüm yolları deneyeceğiz. Rakiplerimizin ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor.''Kategori : SPOR