Kenan Doğulu destek bekliyor

Kenan Doğulu destek bekliyor
"Cumartesi Türkiye'yi seven herkesin televizyonun başına geçip Türkiye'yi desteklemelerini istiyoruz" dedi...Abone ol

Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de düzenlenen 52. Eurovision şarkı yarışmasının yarı finalinde "Shake It Up Şekerim" adlı parçasıyla ilk 10'a girerek finale katılmaya hak kazanan Kenan Doğulu, "Favorileri en son söylüyorlar. Onun için Türkiye'yi ersağ üye 9. finalist olarak açıkladılar" diye espri yaptı.

Doğulu, "9, benim uğurlu rakamlarından biri, onun için çok mutluyum. Zaten 9 olacağını biliyordum, keyfim yerinde, sonuna kadar sabrettik, ama güzel geçti. Geç oldu, ama güç olmadı. Sonucu beklemek heyecanlı oldu, ama finale yükseleceğime her zaman inandım. Finalde inşallah iş başlıyor. Her şey çok daha güzel olacak" diye konuştu.

İlk günler provada teknik sorunlar yaşayan Doğulu, tüm problemlerin çözüldüğünü belirterek, provaların çok iyi geçtiğini, herhangi bir sorun yaşanmadığını söyledi.

Doğulu, Finlandiya'nın resmi televizyonu YLE'nin kendilerine çok büyük destek sağladığını kaydederek, Avrupa'da yaşayan Türklerden aynı desteği alacağına inandığını söyledi ve "Daha yeni başlıyoruz. Bu yarı finaldi. Esas şovumuz finalde" dedi.

Avrupa'da yaşayan Türklere teşekkür eden Doğulu, "Hepsinin desteğini bugüne kadar hissettik. Bundan sonra da hissetmek istiyoruz ve rica ediyoruz. Cumartesi Türkiye'yi seven herkesin televizyonun başına geçip Türkiye'yi verecekleri oylarla desteklemelerini istiyoruz" diye konuştu.Kategori : MAGAZİN