Pinardan Sibel Cana tanga taşı

Pinardan Sibel Cana tanga taşı
Sevgilisine zaman ayıramamaktan şikayet eden Altuğ, tatile çıkacağını söylerken, tanga ile ilgili ilginç bir yorum yaptı.Abone ol

Ünlü tasarımcı Betina Demişulam, sahibi olduğu Monreve adlı takı mağazasında yakın dostlarıyla "Yaza Merhaba" davetinde buluştu.

"Masum Kız" ve "Cesur K dr he obesity clinic adın" konseptiyle hazırladığı Mon Reve 2007 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tanıtan Demişulam'ın davetine Arzu Cerrahoğlu, Fatoş Sohtorik, Seda Öztarhan ve Pınar Altuğ gibi ünlü isimler katıldı. Davetin ilgi odağı olan Pınar Altuğ oldu, Yağmur Atacan'la olan ilişkisi hakkında ilginç açıklamalar yaptı: "Artık Yağmur'la birlikte hiç gezemiyoruz.

Her gün canlı yayınım olduğu dışarı çıkmak istemiyorum. Kimse yorgun bir yüz izlemek istemez, bende yorgun bir yüzle dışarı çıkmak istemem... Yağmur'la evlenmeyi düşünüyoruz ama acelemiz yok. Zaten aynı çatı altında gayet keyifli bir birliktelik yaşıyoruz. " Temmuz ayında tatile çıkacağını belirten Altuğ, geçtiğimiz yaz tangayla görüntülenen Sibel Can, Helin Avşar gibi isimlere atıfta bulundu:

"Ben bikinilerim ve mayolarımla konuşmayı tercih ederim. Onlar öyleler, yapacak bir şey yok. Ben normal şeyler giyiyorum."Kategori : MAGAZİN