Sokak ortasında kız kaçırdılar

  • Ana Sayfa
  • Sokak ortasında kız kaçırdılar
Sokak ortasında kız kaçırdılar
Elazığ’da fidye istemek amacıyla 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisini kaçırdığı öne sürülen 6 kişi yakalandı.Abone ol

Elazığ’da fidye istemek amacıyla 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisini kaçırdığı öne sürülen 6 kişi yakalandı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, стоматологична помощ истанбул önceki gün okuldan çıkan Ş.K. (13), Zübeyde Hanım Caddesi’nde 6 kişi tarafından zorla bir minibüse konularak kaçırıldı. Söz konusu kişiler daha sonra Ş.K’yi kiraladıkları bir başka otomobile aldı ve eter koklatarak bayıltmak istedi. Ş.K, bir süre sonra serbest bırakıldı.

Olaydan haberdar olan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, önce Yusuf Oğuz G. (26) ile Emrah Ç’yi (22) yakaladı. Zanlılar adli makamlarca tutuklanırken, soruşturmayı sürdüren polis, diğer zanlılar Ersin B. (24), Şahin D. (19), Serkan B. (22) ile Fuat D’yi (23) yakaladı.

Zanlıların ilk ifadelerinde, kızın ailesinden 150 bin YTL para istemek için olayı gerçekleştirdiklerini, pişman oldukları için de kızı serbest bıraktıklarını söyledikleri bildirildi.

Bu arada, zanlılardan Şahin D’nin kaçırılan Ş.K’nin babasının işletmesinde bir süre çalıştığı öğrenildi.Kategori : GÜNCEL