7. kattan düştü, yaralanmadı bile

  • Ana Sayfa
  • 7. kattan düştü, yaralanmadı bile
7. kattan düştü, yaralanmadı bile
Siirt'te 2 yaşındaki bir çocuk, 7. kattaki evlerinin balkonundan, yoldan geçmekte olan bir bayanın üzerine düştü.Abone ol

Kooperatif Mahallesi Huzur-1 Sitesi'ndeki bir apartmanın 7. katında ikamet eden Erden ailesinin 2 yaşındaki kızı Sümeyra Nur, annesinin bir anlık dalgınlığından turkeyana faydalanarak balkonun kenarında bulunan koltuğun üzerine çıktı.

Koltuktan destek alarak balkondan sarkan minik Sümeyra, dengesini kaybederek 7. kattan aşağı düştü. O sırada evine gitmek için apartmanın önünden geçmekte olan komşuları Fatma Tufan'ın (20) üzerine düşen küçük kız, şans eseri yaralanmadı.

Olayı fark eden kapıcının haber vermesiyle Sümeyra, ailesi tarafından ambulansla Siirt Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, Fatma Tufan ise özel bir hastanede ayakta tedavi gördükten sonra taburcu edildi. Hastanede tetkikleri yapılan minik Sümeyra'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olayı görerek hemen ambulans çağıran apartman görevlisi ise, "Ben geldiğimde çocuk yerde yatıyordu. Ağlıyordu ve 'anne' diye sayıklıyordu. Bence bu bir mucizedir. Öldürmeyen Allah, öldürmezmiş" dedi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.Kategori : GÜNCEL