Pınar Altuğ fiyatını katladı

Pınar Altuğ fiyatını katladı
Pınar Altuğ yaşadığı ayrılıklar ve aşklar sonrasında fiyatını dörde katladı.Abone ol

Altuğ son reklam filmi için 400 bin dolarlık anlaşma imzaladı. Fırtınalı aşk hayatı Pınar Altuğ'a yaradı. Son bir ayda yaşadığı ayrılıklar ve aşklarla gündemden düşmeyen oyuncu, 400 bin dolara an halı yıkama programı laştığı yeni bir reklam filmiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Altuğ, 1 Eylül'den itibaren yayınlanmaya başlayacak Helin Küp Şeker reklamları için geçtiğimiz hafta kamera karşısına geçti.

Ev kadınını oynayacak

İnternette tanıştığı Can Tezal'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Yağmur Atacan'la çıkan Pınar Altuğ, geçen akşam Sortie'de sevgilisiyle elele kameralar karşısına geçti. Kısa sürede fiyatını dörde katlayan Pınar Altuğ'un, geçtiğimiz yıllardaki reklam kaşesi 100 bin dolar civarındaydı. Altuğ, yeni reklam filminde bir ev kadınını canlandıracak.

Pazar akşamı Sortie'de Balizza defilesinin sunuculuğunu üstlenen Pınar Altuğ, sevgilisiyle ilk kez elele kameralar karşısına geçti. Yağmur Atacan kalabalığa aldırış etmeden Altuğ'u öpücük yağmuruna tutarken, bu hareketli aşk hayatı Altuğ'un fiyatını dörde katladı.Kategori : MAGAZİN