USRoboticsten çığır açacak ürün

USRoboticsten çığır açacak ürün
USRobotics, küçük ve orta ölçekli işletmelere yeni kablosuz erişim noktası duyurdu.Abone ol

USRobotics, yeni kablosuz erişim noktası USR5453'ü tanıttı. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanan ürün, üstün yönetim ve güvenlik özellikleriyle donatıldı.

Yüksek performanslı kablosuz ağ kurmak isteyen işletmeler için ideal olan USR5453, kolay kurulum ve kullanımının yanı sıra çok gelişmiş uyumluluğu sayesinde kendisine yatırılan paranın vajinismus tedavisi hakkını en iyi şekilde veriyor.

Ürünün en önemli özelliği ise kümeleme. Yönetimsel anlamda kullanıcılara çok önemli bir kolaylık sağlıyor. Bir tek USR5453, kendisiyle birlikte toplam 8 erişim noktasını yönetebiliyor. Bir cihazda yapılan değişiklik, örneğin bir güvenlik ayarı, 30 saniye içinde diğer 7 cihazda da otomatik olarak yapılıyor. Böylece, özellikle sistem yöneticileri zamandan büyük tasarruf sağlarken, verimlilik anlamında da önemli bir katkı sağlanıyor.

Uzaktan yönetilebilmesiyle de bir kurumun kablosuz ağının yönetilmesi son derece kolay bir iş haline geliyor.

Ürünün belli başlı özellikleri şöyle sıralanıyor:
Kurumsal düzeyde yönetim ve izleme

- Web arayüzü, Telnet, SSH ya da herhangi bir SNMP yönetim yazılımıyla kolay yönetim
- Ağ sağlığı izleme özelliği
- VoIP gibi gecikmeye duyarlı uygulamalar için bant genişliğini öncelikli olarak tahsis etmek suretiyle sağlanan Quality of Service özelliği Maksimum güvenlik
- Güvenli ve birbirinden ayrılmış personel ve ziyaretçi trafiği için çoklu SSID ve çoklu BSSID özelliği
- Sanal yerel ağ desteği
- MAC filtreleme Benzersiz uyumluluk ve üstün esneklik
- 802.11b, 802.11g standartlarıyla tam uyumluluk
- Ağ kaynaklarının paylaşımını sağlayan LAN-to-LAN köprüsü

Duvara monte edilebilmesi özelliğiyle yerden tasarruf Nisan ayından itibaren raflarda bulunabilecek olan ürünün perakende satış fiyatı KDV dahil 179 dolar olacak.Kategori : BİLİM - TEKNOLOJİ