PTTden ikramiyeli ödül

PTTden ikramiyeli ödül
Gaziantep PTT Başmüdürü İhsan Afşin başarılı memurları ikramiye ödüllendiriyor.Abone ol

Gaziantep PTT Başmüdürü İhsan Afşin, ''Kazancımız artıkça bunu çalışanlarımızla paylaşıyoruz'' dedi. Afşin, PTT gişe memurları ile posta dağıtıcılarından 9 çalışanın artan performanslarından dolayı birer maaş ikramiye ile ödüllendirildiği törende yaptığı konuşmada, PTT Genel Müdürlüğünün eski devlet memuru mantığı ile çalış halı yıkama programı ma yerine, özel sektör bilinciyle çok çalışıp çok kazanmayı hedeflediğini belirtti. PTT çalışanlarının da bu hizmet politikasını kısa sürede benimsediğini kaydeden Afşin, sözlerini şöyle sürdürdü:

''PTT şubelerinde, posta hizmetleri yanında artık bankacılık hizmeti de veriyoruz. Hizmet çeşidini artırdıkça kar marjımız da artıyor. Ancak, her geçen gün artan iş yüküne karşın çalışanlarımızın yüksek iş yükünün altından seve seve kalktıklarını gördükçe çok memnun oluyoruz. Genel müdürlüğümüz yüksek performansları artan 4 gişe memuru ile 5 posta dağıtıcımıza bir aylık maaşları tutarında ikramiye verdi.

Bu ödülü alan arkadaşlarımızın gelecek aylarda daha fazla çalışacaklarına inanıyorum. Bu çalışmaların, vatandaşa daha kaliteli ve hızlı hizmet olarak geri döneceği düşüncesindeyim. Diğer arkadaşlarına da iyi bir örnek olacaklar.'' Gaziantep'te son 6 ayda posta ve bankacılık hizmetlerinde yüzde 50'lik artış sağladıklarını bildiren Afşin, ''Çalışanlarımız çok çalıştıkça ona paralel kazancımız da artıyor. Kazancımız arttıkça bunu çalışanlarımızla paylaşıyoruz'' diye konuştu. Afşin, tek kolu olmadığı halde en çok işlem yapan, PTT Çarşı Merkezi'nde çalışan gişe memuru Beşir Ekiciye ikramiyesini vererek başarılar diledi.Kategori : ÇALIŞMA HAYATI